Get Adobe Flash player
Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Пошук

Національна академія аграрних наук України
ННЦ Інститут землеробства НААН
XXX Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2018»

Одне із важливих місць в діяльності Інституту захисту рослин Національної академії аграрних наук займає підготовка наукових кадрів вищої кваліфікації через аспірантуру та докторантуру.

Всім аспірантам, докторантам та здобувачам наукового ступеня для роботи над дисертаціями створено належні умови праці. Лабораторії, в яких вони працюють, забезпечені сучасним науковим обладнанням. 
Теми дисертаційних робіт аспірантів актуальні, патентоздатні, мають новизну і відповідають пріоритетним напрямам сільськогосподарських наук. 
Для ефективного використання теоретичних знань і методичних підходів у проведенні науково-дослідних робіт розподіл і працевлаштування випускників аспірантури здійснюється за профілем їх дисертаційних досліджень з обов’язковим відпрацюванням в Інституті не менше 3-х років, про що з кожним аспірантом укладається угода. Аспірантів, які успішно захистили дисертації працевлаштовують на посади наукового співробітника або старшого наукового співробітника. 
Інститут захисту рослин тісно співпрацює з Інститутом мікробіології і вірусології ім. К.К.Заболотного, Інститутом фізіології і генетики рослин, Інститутом зоології ім. І.І.Шмальгаузена, Інституту клітинної біології та генетичної інженерії. 
Аспіранти беруть активну участь у конкурсах на здобуття премій за високі досягнення у вирішенні актуальних проблем аграрної науки України. 
Інститутом запроваджено для молодих учених і спеціалістів премію імені В.П. Васильєва за досягнення у вирішенні актуальних проблем в захисті рослин. 

Гаврилюк Людмила Леонідівна - вчений секретар, завідувач аспірантури, кандидат сільськогосподарських наук

Вчений секретар,
завідувач аспірантури
Гаврилюк Людмила Леонідівна,
кандидат сільськогосподарських наук

Тел.:  (044) 257-60-30
Факс: (044) 257-21-85
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду